Choć najczęściej obstawiane dyscypliny sportowe w Polsce to piłka nożna, tenis oraz koszykówka, od kilku lat rośnie popularność esportu, który trafia przede wszystkim do osób młodych. Jak wygląda oferta zakładów bukmacherskich https://winwonwon.pl na esport? Jakie gry można obstawiać u najpopularniejszych bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie na CS:GO oraz Valoranta

Jeżeli chodzi o obstawianie taktycznych strzelanek, dwie najpopularniejsze gry to Counter Strike: Global Offensive oraz Valorant. U większości rodzimych, legalnych bukmacherów oferta na obie te gry jest rozbudowana i poza zwykłymi zakładami bukmacherskimi na zwycięzce meczu oferowane są też zakłady na handicapy map, zwycięzców map, dokładny wynik, a nawet na statystyki osiągnięte przez poszczególnych graczy. Pozostałe strzelanki, takie jak Overwatch, Call of Duty: Warzone czy Rainbow Six Siege, są w Polsce mniej popularne, a zakłady bukmacherskie na nie są dostępne jedynie w wybranych firmach.

Zakłady bukmacherskie na gry MOBA. Dota 2 czy Leage of Legends?

Polscy bukmacherzy posiadają zazwyczaj dość przeciętną ofertę zakładów na gry typu MOBA. W przypadku dwóch najpopularniejszych tytułów, czyli League of Legends oraz Doty 2, obstawiać można przede wszystkim zwycięzcę meczu oraz mapy. W niektórych firmach znaleźć można też popularny zakład bukmacherski „wyścig do 10 zabójstw”, ale jest on zazwyczaj limitowany do wybranych, najważniejszych turniejów esportowych.

Polscy bukmacherzy mają jeszcze wiele do nadrobienia w porównaniu do swoich zagranicznych odpowiedników. Na szczęście wielu z nich stale powiększa swoją ofertę zakładów bukmacherskich, co pozwala na trafić w gusta coraz większej liczby klientów.